Opis produktu

Ta oto kompozycja charakteryzuje się minimalistyczną formą naczynia wraz z wyrastającymi zielonymi liśćmi, które zostały otulone preparowanym zielonym mchem.

Niezwykła oraz nowoczesna kompozycja "Miri", która dzięki wysokiej jakości kwiatostanów wygląda na bardzo realistyczną. Niejedna osoba mogłaby pomylić je z naturalnymi.

Ogromna zaleta takowej kompozycji to świeży i piękny wygląd przez bardzo długi czas, bez pielęgnacji. Idealne dla osób zapracowanych.

Ta cudowna kompozycja ze storczyków pięknie prezentuje się na parapecie Twojej w sypialni, łazience czy salonie. Sprawdzi się również na ladzie recepcyjnej w nowoczesnym salonie kosmetycznym czy gabinecie stomatologicznym.Naczynie: ceramika w kolorze szarym

Wymiar naczynia: 13cm, h=12cm

Kwiaty: storczyk biały z jasno różowy środkiem

Wymiar kompozycji: ok.65 cm  • chciałabyś zmienić naczynie, kolor kwiatów? Zadzwoń: +48/ 508 324 028

  • możliwość domówienia innych elementów dekoracyjnych do kompletu /tj. stroiki, kompozycje/ zgodnie z Twoim życzeniem

  • działamy bez pośredników, masz gwarancję jakości wykonania

  • kompozycja jak na zdjęciu, uczciwie opisana i sfotografowana

  • w przypadku „nie dostępności produktu”, możemy znaleźć dla Ciebie zamiennik, tak aby przypadła Tobie do gustu. Napisz do nas, chętnie doradzimy: zamowienia@bloomi.plMasz lub znasz firmę , która chciałaby poprawić wizerunek swojej firmy poprzez piękne dekoracje?! Może to być gabinet lekarski, kosmetyczny, korporacja, restauracja czy też wnętrze hotelowe. A może jesteś architektem wnętrz? Dekoratorem? Chętnie podejmiemy współpracę.

Napisz: zamowienia@bloomi.pl lub Zadzwoń: +48/508 324 028

Storczyk "Miri" ok.65cm

5 Przedmioty

144,72 zł


Gwarancja
świeżości

Gwarancja
Jakości

Dostawa
Ekspresowa

Bilecik
Gratis

polecane produkty

Zobacz również